poczta@budosprzet.pl
32 388 99 00

Budosprzęt Sp. z o.o.

ul. Siemianowicka 105c
41-902 Bytom
50.343048, 18.957167
N50°20'35.29'', E18°57'25.44''

KRS: 0000166845
NIP: PL-6270013470
REGON: 271179405

32 388 99 00
32 388 99 01
poczta@budosprzet.pl
www.budosprzet.pl


GODZINY OTWARCIA

od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30




Zarząd, finanse

Piotr Grzybek
506 107 512
32 388 99 37
 piotr.grzybek@budosprzet.pl
PREZES, DYREKTOR FINANSOWY

Kadry ♦ Szkolenia ♦ Administracja

Joanna Stachoń
609 717 863
32 388 99 25
 joanna.stachon@budosprzet.pl

Marketing

Grzegorz Langner
601 970 064
32 388 99 28
 grzegorz.langner@budosprzet.pl

Informatyka

Krzysztof Przybyła
609 912 282
32 388 99 66
 krzysztof.przybyla@budosprzet.pl

Marek Ćmok
601 640 652
32 388 99 40
 marek.cmok@budosprzet.pl
PRODUKT-MANAGER

Anna Lipińska
697 120 860
32 388 99 49
 anna.lipinska@budosprzet.pl
PRODUKT-MANAGER

Joanna Smyk
695 946 758
32 388 99 47
 joanna.smyk@budosprzet.pl
BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Janusz Czepiel
695 947 672
 janusz.czepiel@budosprzet.pl
PRODUKT-MANAGER

Radosław Dydo
601 641 905
32 388 99 31
 radoslaw.dydo@budosprzet.pl
PRODUKT-MANAGER
Specjalizacja nietypowe konstrukcje szalunkowe

Dawid Mieczkowski
784 306 744
 dawid.mieczkowski@budosprzet.pl
Doradca techniczno-handlowy

Eliasz Nowakowski
602 307 635
 eliasz.nowakowski@budosprzet.pl
Doradca techniczno-handlowy

Adam Ryliński
601 640 165
 adam.rylinski@budosprzet.pl
Doradca techniczno-handlowy

Milena Sołtysiak
695 381 324
32 388 99 42
 milena.soltysiak@budosprzet.pl
PRODUKT-MANAGER
Rusztowania elewacyjne, Zsypy, Windy

Agnieszka Nawracaj
609 750 586
32 388 99 61
 agnieszka.nawracaj@budosprzet.pl
PRODUKT-MANAGER
KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Krystyna Czyrka
601 991 044
32 388 99 61
 krystyna.czyrka@budosprzet.pl

Danuta Pskit-Muławska
601 548 298
32 388 99 44
 danuta.mulawska@budosprzet.pl
PRODUKT-MANAGER
KIEROWNIK DZIAŁU TECHNOLOGII

Tomasz Markiewicz
695 947 676
 tomasz.markiewicz@budosprzet.pl

Wojciech Adamczyk
 wojciech.adamczyk@budosprzet.pl

Finanse ♦ Księgowość

Anna Bonk
32 388 99 37
 anna.bonk@budosprzet.pl
GŁÓWNA KSIĘGOWA

Anna Bała
32 388 99 36
 anna.bala@budosprzet.pl
KSIĘGOWA

Elzbieta Kasprzyk
697 120 215
32 388 99 29
 elzbieta.kasprzyk@budosprzet.pl
STARSZA KSIĘGOWA

Dział prawny ♦ Windykacje

Ewa Adamska
607 572 726
 ewa.adamska@budosprzet.pl

Sławomir Losa
661 916 801
32 388 99 27
 slawomir.losa@budosprzet.pl
KIEROWNIK ZAPLECZA
ZAKUPY TOWARÓW

Krzysztof Bień
695 940 689
 krzysztof.bien@budosprzet.pl
KIEROWNIK BAZY MATERIAŁOWEJ

Zaplecze

Adam Nizler
602 307 661
Kierownik magazynu

Zbigniew Zogłowek
601 643 295

Gabriel Mitrenga
601 640 214

Karol Micherda

Piotr Hudzik

Przemysław Pisarski

Patryk Jędruch

Bartosz Słabik

Krzysztof Słabik
601 640 177
Kierownik warsztatu mechanicznego

Mariusz Krawczyk
609 413 780
Transport

Mariusz Wisz
601 696 274
Energetyka

Tomasz Mikuda
697 120 245

Karol Kuś

Krzysztof Witt
601 640 685

Grzegorz Kozieł

Arkadiusz Franki

Rafał Nowak

Robert Hahn
602 306 225
601 548 294
Szef montażu

Mateusz Simon
695 950 256

Mariusz Kupczyk
664 034 805

Marek Szymański

Piotr Zagórowski
695 951 201

Dawid Hahn