Praca

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Pracownik/ca magazynowo-warsztatowy/a do obsługi myjki ciśnieniowej

Zakres zadań dla osób do obsługi urządzeń:

  • Czyszczenie, naprawa, konserwacja szalunków, poprzez rozkładanie elementów, przygotowanie do mycia,
  • Obsługa agregatu, dobieranie parametrów mycia (ciśnienia i wydatkowania wody) oraz rodzaju dyszy,
  • Obsługa lancy myjącej,
  • Uzupełnianie ubytków wody w instalacji recyrkulacji,
  • Obsługa sterowania systemem recyrkulacji (wymuszanie pracy separatora lamelowego ze skimmerem i systemu napowietrzania),
  • Bieżące monitorowanie pracy układy czyszczenia.

Kwalifikacje i kompetencje:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu i zorientowanie na cel
  • Dobra organizacja pracy i radzenie sobie ze stresem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na myjce

Oferujemy:

  • Pracę w nowocześnie zarządzanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Profesjonalne szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
  • Pakiet Multisport oraz prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

Miejsce pracy: Bytom

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych na adres:
kadry@budosprzet.pl bądź po nr telefonu 32 388 99 25/